Turkey  Turkey

PP Casita - Koh Phi Phi - Krabi

Tatil konstrüksiyon yapısı ve güvenlik amaçlı nedeniyle, 10 yaş altı çocuklar ile herhangi bir rezervasyon izin vermez.

PP uzak şehir hayatının gürültüsünden gerçek bir sakin tatil yaşamaya tatilcilerin ve balayı için mükemmel bir yer Koh Phi Phi Adası Casita. Yemyeşil bahçe içinde yuvalanmış, PP Koh Phi Phi Adası Casita Ko Phi Phi Adası diğer oteller arasında kendisi için mükemmel bir niş oyulmuş oldu. Eğer burada durmak sonra bu otel bungalow tipi dekorasyon kesinlikle kafanızda damgasını bırakacak.

Eğer deniz kıyısında, bütün gün bütün gece takılmak istiyorum ama isterseniz büyük bir değer PP sadece sizin için belki Casita. Geri dünyaca ünlü Loh Dalum plajına sadece 60 metre konum ve iyi çalıştırmak bungalov karmaşık olsun. Seyahat düzenlemeleri ve ada turları kabul tesislerinin ötesinde Casita PP birçok olanaklara sahip değildir. Hatta bir restoran yok ama o yemekler ve yemek saatleri için kravat yok gibi, bazı bakımlardan bu bir olumlu. Köy restoranlar, pastaneler, mağazalar, tur ve dalış merkezleri inanılmaz bir çeşitlilik var kapı adıma açık. Gerçekten Phi Phi adalarının en yapmak için iyi bir yerdir.

Double (1 büyük yatak) veya TWIN (2 ayrı tek kişilik yatak) arasında olmasını tercih edersiniz yatakta hangi tür? Biz teyit edemem ama sizin için bunu yönetmek için iyi çalışacağız.

English Indonesia Israel Malaysia Hungary Czech Brazil Finland Sweden Norway Belgium Denmark Netherlands Poland Portugal Spain France Italy Germany Russia Turkey VietNam China Korea Japan Thai