Poland  Poland

PP Casita - Koh Phi Phi - Krabi

Ze względu na strukturę budowy ośrodka i Twojej zabezpieczeń, nie udostępnia żadnej rezerwacji z dziećmi w wieku poniżej 10.

PP Casita w Koh Phi Phi to doskonałe miejsce dla urlopowiczów i nowożeńców do przeżywają prawdziwy spokojny wypoczynek z dala od zgiełku życia w mieście. Położony w bujnym ogrodzie, PP Casita w Koh Phi Phi Island ma wykute doskonałą niszę dla siebie wśród innych hoteli w Ko Phi Phi. Dekoracja typu bungalow o tym hotelu z pewnością pozostawi ślad w umyśle po mieszkać tutaj.

Jeśli chcesz się spotkać przez cały dzień, całą noc na plaży, ale chciałby wielką wartość PP Casita może dla Ciebie. Zaledwie 60 metrów z powrotem od słynnego Loh Dalum plaży masz lokalizację i dobrze uruchomić kompleks bungalowów. Oprócz urządzeń do odbioru w zakresie organizacji podróży i wycieczek na wyspie PP Casita nie oferuje wiele udogodnień. To nawet nie posiada restauracji, ale w pewnym sensie jest to pozytywne, gdyż nie wiążą cię do potraw i posiłków. Wieś znajduje się na drzwi kroku gdzie masz niesamowity wybór restauracji, piekarni, sklepów, wycieczek i centrów nurkowych. To naprawdę jest dobre miejsce, aby większość Wyspy Phi Phi.

Jaki rodzaj łóżka wolisz mieć między double (1 duże łóżko) lub Twin (2 osobne łóżka)? Nie możemy potwierdzić, ale będzie się starał najlepiej zarządzać go dla Ciebie.

English Indonesia Israel Malaysia Hungary Czech Brazil Finland Sweden Norway Belgium Denmark Netherlands Poland Portugal Spain France Italy Germany Russia Turkey VietNam China Korea Japan Thai