Czech  Czech

PP Casita - Koh Phi Phi - Krabi

Vzhledem k obci stavební konstrukce a vaši bezpečnost účelu jsme neumožňují žádnou rezervaci s dětmi ve věku do 10.

PP Casita v Koh Phi Phi Island je ideálním místem pro rekreanty a novomanžele na svatební cestě zažít opravdovou klidnou dovolenou daleko od shonu městského života. Uhnízděný v svěží zelené zahrady, PP Casita v Koh Phi Phi Island má vybojoval ideální výklenek pro sebe mezi ostatními hotely v Ko Phi Phi Island. Bungalov typu výzdoba hotelu jistě opustí svůj otisk ve vaší mysli po bydlí zde.

Pokud chcete vyrazit po celý den, celou noc na pláži, ale rád by velkou hodnotu PP Casita možná právě pro vás. Jen 60 m zpět od světově proslulé pláži Loh Dalum získáte místo a dobře řízeným bungalov komplex. Za přijímací zařízení cestovních ujednání a ostrovních výletů PP Casita nenabízí mnoho příležitostí. To ani nemá restauraci, ale v některých ohledech je to pozitivní, protože to nesvazuje vás na jídlo a jídla. Obec je na vašich dveří krok, kde máte úžasnou paletu restaurací, pekáren, obchodů, turné a potápěčských center. Je to opravdu dobré místo, aby co nejvíce z ostrovů Phi Phi.

Jaký typ postele se chcete mít mezi Dvoulůžkový (1 velká postel) nebo Twin (2 samostatné postele)? Nemůžeme potvrdit, ale budou se snažit co nejlépe zvládnout za vás.

English Indonesia Israel Malaysia Hungary Czech Brazil Finland Sweden Norway Belgium Denmark Netherlands Poland Portugal Spain France Italy Germany Russia Turkey VietNam China Korea Japan Thai